INZERCIA: Ochranné rúška s filtrom MeWe
INZERCIA: Ochranné rúška s filtrom MeWe
Aktuálna mapa výskytu koronavírusu, počtu nakazených i vyliečených

Tento minidom na kolesách má dve spálne a more priestoru. Pozrite sa dnu

Jedným slovom neuveriteľné. Neuveriteľné je, ako sa dokázal návrhár tohto útulného malého domčeka na kolesách vysporiadať s malým priestorom, ktorý mu ponúkal karavan.   Hovorí sa, že by sme nemali súdiť knihu podľa obalu a toto je perfektný príklad tohto príslovia. Vo vnútri prerobeného karavanu sa totiž nachádza poschodie, dve spálne, obývacia miestnosť, kuchyňa i… View Article

Jedným slovom neuveriteľné. Neuveriteľné je, ako sa dokázal návrhár tohto útulného malého domčeka na kolesách vysporiadať s malým priestorom, ktorý mu ponúkal karavan.

 

Hovorí sa, že by sme nemali súdiť knihu podľa obalu a toto je perfektný príklad tohto príslovia. Vo vnútri prerobeného karavanu sa totiž nachádza poschodie, dve spálne, obývacia miestnosť, kuchyňa i kúpeľňa.  A nie je v tom žiadny chyták, žiadna modularita, iba inteligentne navrhnutá vnútorná dispozícia.

INZERCIA: Skladové vozidlá Renault
Advertisement

Domček na kolesách má podlahovú plochu 13 štvorcových metrov, ale francúzske dizajnérske štúdio Baluchon využilo všetko naplno. Ešte dokonca vznikol priestor na aj určitý racionálny minimalizmus, dôraz na estetiku a takmer škandinávsky interiérový dizajn. V tomto by sme vedeli dočasne žiť, napríklad počas leta na rôznych miestach pri morskom pobreží.

INZERCIA
INZERCIA: Skladové vozidlá Renault
Advertisement