Slávna Grumpy Cat zomrela, dožila sa 7 rokov a bola fenoménom

Žila sedem rokov a jednalo sa o asi najslávnejšiu mačku na svete. Grumpy Cat, teda nahnevaná mačička, v utorok zomrela. Na verejnosť sa informácia dostala až v piatok. Zvieracia celebrita z Arizony sa stala obrovským hitom na internete a jej majitelia potenciál vtipne vyzerajúcej mačky využila naplno. Podľa Business Insider si mačka prostredníctvom autorských práv, […]

Autor
Dátum zverejnenia 17. mája 2019
Obsahuje nasledovné témy ,
MAGIC TRAVEL, VisitMaldives.sk

Žila sedem rokov a jednalo sa o asi najslávnejšiu mačku na svete. Grumpy Cat, teda nahnevaná mačička, v utorok zomrela. Na verejnosť sa informácia dostala až v piatok.

Zvieracia celebrita z Arizony sa stala obrovským hitom na internete a jej majitelia potenciál vtipne vyzerajúcej mačky využila naplno. Podľa Business Insider si mačka prostredníctvom autorských práv, predaja produktov a vystúpení zarobila neuveriteľných 100 miliónov amerických dolárov len za prvé dva roky svojho pôsobenia na mediálnej scéne.

Neskôr bola hodnota mačky vyčíslená na 75 miliónov USD.

Mačka údajne zomrela v náručí svojej majiteľky na zápal močových ciest aj napriek tomu, že jej majitelia venovali obrovskú pozornosť jej zdravotnému stavu.

Volkswagen ARTEON

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Volkswagen oslavuje milión vyrobených Touaregov. Takáto je história obľúbeného SUV zo Slovenska

23. augusta 2019

VIDEO & FOTO

Titanic sa do 20 rokov definitívne stratí. Toto sú zábery z poslednej expedície

23. augusta 2019

Inovácia desaťročí: Plast, ktorý neškodí a dá sa aj zjesť

22. augusta 2019