Slávna Grumpy Cat zomrela, dožila sa 7 rokov a bola fenoménom

Žila sedem rokov a jednalo sa o asi najslávnejšiu mačku na svete. Grumpy Cat, teda nahnevaná mačička, v utorok zomrela. Na verejnosť sa informácia dostala až v piatok. Zvieracia celebrita z Arizony sa stala obrovským hitom na internete a jej majitelia potenciál vtipne vyzerajúcej mačky využila naplno. Podľa Business Insider si mačka prostredníctvom autorských práv,… Prečítať celé
Vydané 17. mája 2019 / Autor / Obsahuje tieto témy: ,

Zvieracia celebrita z Arizony sa stala obrovským hitom na internete a jej majitelia potenciál vtipne vyzerajúcej mačky využila naplno. Podľa Business Insider si mačka prostredníctvom autorských práv, predaja produktov a vystúpení zarobila neuveriteľných 100 miliónov amerických dolárov len za prvé dva roky svojho pôsobenia na mediálnej scéne.

Neskôr bola hodnota mačky vyčíslená na 75 miliónov USD.

Mačka údajne zomrela v náručí svojej majiteľky na zápal močových ciest aj napriek tomu, že jej majitelia venovali obrovskú pozornosť jej zdravotnému stavu.

INZERCIA

Fenomén

6 dôvodov, prečo zmenila televízia svet

• Televízia od svojho vzniku zohrala nepopierateľnú úlohu v zmene spoločnosti a postupom času sa stala jedným z najvýznamnejších médií vôbec. Jej vplyv sa dotkol takmer každej oblasti ľudského života a ovplyvnil spôsob, ako vnímame svet okolo nás.
  • Televízory sa tak stali základným zariadením domácnosti a dnes sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.