Nekonečné bazény vo Švajčiarsku

Švajčiarsky hotel Villa Honegg v lokalite Ennetbürgen má aj vďaka nim na Tripadvisore výnimočne vysoké hodnotenie 9,6 z 10.

 

Hotel je v podstate vila zo začiatku 20. storočia, nachádza sa na hore Bürgenstock a ponúka luxusné izby s balkónmi a vyhrievaný bazén s takzvaným „nekonečným okrajom“ s výhľadom na jazero Lucerne. K vybaveniu patrí súkromné kino a wellness centrum. Ide o pozoruhodne technicky spracované dielo, v ktorom keď relaxujete, máte pocit, že bazén nemá žiadny okraj a siaha až ďaleko k horám, ktoré sú od vás vzdialené desiatky kilometrov.

Na atraktivite týchto bazénov pridáva aj skutočnosť, že výhľadu z nich nestojí v ceste žiadne mesto, dedinka, veža či iné zastavané objekty, iba čistá nedotknutá švajčiarska príroda.

 

V hoteli nájdete elegantnú reštauráciu s terasou, kde sa podávajú miestne pokrmy a libanonské špeciality, hostia si môžu zacvičiť v modernej posilňovni alebo relaxovať vo wellness centre, s hammam, saunou, parným kúpeľom a krytým bazénom. Údajne sa hotel najviac páči párom a zaujímavosťou je, že aj napriek pozoruhodnému výhľadu je toto ubytovanie považované za to s najlepším pomerom ceny a kvality v lokalite Ennetbürgen. Cena za jednu noc v tomto období pritom presahuje 1200 eur!

 

Publikované: 13. apríla 2018
Článok obsahuje tieto témy:  , , ,


UnitedLife NEWSLETTER

Vybrané príspevky »

Čaká nás chaos?

4. januára 2019

Čaká nás chaos?

4. januára 2019