Najšťastnejší cestujúci na svete: celú 737 mal len pre seba

Lietanie je síce najrýchlejší spôsob, ako cestovať na dlhé vzdialenosti, ale veľmi ľahko môžeme nájsť dôvody, prečo ho nenávidieť. Dokonca aj keď nemáte strach z výšok alebo úzkosť z lietania, stále sa musíte vysporiadať so skutočnosťou, že letíte tisíce metrov nad zemou v niečom, čo je v podstate veľký smradľavý autobus s krídlami a okolo […]

MAGIC TRAVEL, VisitMaldives.sk

Lietanie je síce najrýchlejší spôsob, ako cestovať na dlhé vzdialenosti, ale veľmi ľahko môžeme nájsť dôvody, prečo ho nenávidieť. Dokonca aj keď nemáte strach z výšok alebo úzkosť z lietania, stále sa musíte vysporiadať so skutočnosťou, že letíte tisíce metrov nad zemou v niečom, čo je v podstate veľký smradľavý autobus s krídlami a okolo vás sú neznámi ľudia, ktorých životným poslaním je, zdá sa, obťažovať všetkých okolo nich.

Ak by ste mohli z uvedených premenných odstrániť ostatných cestujúcich, stále by ste mohli nájsť niekoľko nedostatkov, ale zážitok by bol pravdepodobne oveľa príjemnejší, však? Istý muž z Litvy si vychutnal tento nebeský zážitok, keď si v marci rezervoval let zo svojej domovskej krajiny do Talianska, len aby prišiel k svojej bráne a uvedomil si, že je jediný, kto si kúpil letenku.

Ako uvádza Associated Press, jediným cestujúcim lietadla Boeing 737-800 bol muž menom Skirmantas Strimaitis, ktorý počas svojej cesty plne k dispozícii nielen lietadlo, ale aj jeho služby a posádku. S dvojicou pilotov a neuveriteľnými piatimi letovými sprievodcami to musela byť zaujímavá cesta. Áno, päť ľudí zabezpečí, aby mal tento jeden človek všetko, aby si mohol vychutnať svoju cestu.

Volkswagen ARTEON

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Jediný McDonald’s na svete s tyrkysovým logom: Na výnimku má dobrý dôvod.

21. augusta 2019

Píše Morgan Halberg

Tesly, 16-tisíc za noc, vlastné vily a najdlhší bazén v Karibiku: úžasný Silversands Grenada

7. augusta 2019

ÚCHVATNÉ VIDEO

12 miest na Slovensku, ktoré by ste určite mali navštíviť počas leta

2. augusta 2019