Najšťastnejší cestujúci na svete: celú 737 mal len pre seba

Lietanie je síce najrýchlejší spôsob, ako cestovať na dlhé vzdialenosti, ale veľmi ľahko môžeme nájsť dôvody, prečo ho nenávidieť. Dokonca aj keď nemáte strach z výšok alebo úzkosť z lietania, stále sa musíte vysporiadať so skutočnosťou, že letíte tisíce metrov nad zemou v niečom, čo je v podstate veľký smradľavý autobus s krídlami a okolo […]

PEUGEOT - Neoodolateľná letná jazda, bonus až do 3.900 eur

Lietanie je síce najrýchlejší spôsob, ako cestovať na dlhé vzdialenosti, ale veľmi ľahko môžeme nájsť dôvody, prečo ho nenávidieť. Dokonca aj keď nemáte strach z výšok alebo úzkosť z lietania, stále sa musíte vysporiadať so skutočnosťou, že letíte tisíce metrov nad zemou v niečom, čo je v podstate veľký smradľavý autobus s krídlami a okolo vás sú neznámi ľudia, ktorých životným poslaním je, zdá sa, obťažovať všetkých okolo nich.

Ak by ste mohli z uvedených premenných odstrániť ostatných cestujúcich, stále by ste mohli nájsť niekoľko nedostatkov, ale zážitok by bol pravdepodobne oveľa príjemnejší, však? Istý muž z Litvy si vychutnal tento nebeský zážitok, keď si v marci rezervoval let zo svojej domovskej krajiny do Talianska, len aby prišiel k svojej bráne a uvedomil si, že je jediný, kto si kúpil letenku.

Ako uvádza Associated Press, jediným cestujúcim lietadla Boeing 737-800 bol muž menom Skirmantas Strimaitis, ktorý počas svojej cesty plne k dispozícii nielen lietadlo, ale aj jeho služby a posádku. S dvojicou pilotov a neuveriteľnými piatimi letovými sprievodcami to musela byť zaujímavá cesta. Áno, päť ľudí zabezpečí, aby mal tento jeden človek všetko, aby si mohol vychutnať svoju cestu.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Skryté kamery v hotelových izbách sú vážny problém. Ako sa pred nimi chrániť?

22. mája 2019

Holanďan prešiel z Amsterdamu do Sydney za 300 eur, cesta mu však trvala šialene dlho

11. apríla 2019

Takto vyzerá svet rozdelený podľa bezpečnosti. Slovensko sa neumiestnilo najlepšie.

1. marca 2019

Rozhovor s Jimom Shekhdarom: TVRDÝ CHLAPÍK

28. decembra 2018

Jedinečný projekt: Plávajúca škôlka pre koraly

28. novembra 2018