Najšťastnejší cestujúci na svete: celú 737 mal len pre seba

Lietanie je síce najrýchlejší spôsob, ako cestovať na dlhé vzdialenosti, ale veľmi ľahko môžeme nájsť dôvody, prečo ho nenávidieť. Dokonca aj keď nemáte strach z výšok alebo úzkosť z lietania, stále sa musíte vysporiadať so skutočnosťou, že letíte tisíce metrov nad zemou v niečom, čo je v podstate veľký smradľavý autobus s krídlami a okolo vás sú neznámi ľudia, ktorých životným poslaním je, zdá sa, obťažovať všetkých okolo nich.

Ak by ste mohli z uvedených premenných odstrániť ostatných cestujúcich, stále by ste mohli nájsť niekoľko nedostatkov, ale zážitok by bol pravdepodobne oveľa príjemnejší, však? Istý muž z Litvy si vychutnal tento nebeský zážitok, keď si v marci rezervoval let zo svojej domovskej krajiny do Talianska, len aby prišiel k svojej bráne a uvedomil si, že je jediný, kto si kúpil letenku.

Ako uvádza Associated Press, jediným cestujúcim lietadla Boeing 737-800 bol muž menom Skirmantas Strimaitis, ktorý počas svojej cesty plne k dispozícii nielen lietadlo, ale aj jeho služby a posádku. S dvojicou pilotov a neuveriteľnými piatimi letovými sprievodcami to musela byť zaujímavá cesta. Áno, päť ľudí zabezpečí, aby mal tento jeden človek všetko, aby si mohol vychutnať svoju cestu.

Hľadáme nového JS programátora - UnitedTechnologies
Publikované: 15. apríla 2019
Článok obsahuje tieto témy:  , , ,


UnitedLife NEWSLETTER

Vybrané príspevky »