Mercedes začal s výrobou vylepšenej Triedy V, poznáme slovenské ceny

Po svojej premiére v januári teraz oslavuje modernizovaná Trieda V začiatok výroby. Prvé vyrobené faceliftované vozidlo schádza z výrobného pásu v továrni v španielskej Vitorii, globálnom kompetenčnom centre Mercedes-Benz Vans pre stredne veľké vozidlá.   Kľúčové fakty o novej triede V Najdôležitejšími piliermi faceliftu sú prepracovaný a výrazný dizajn prednej časti a zavedenie štvorvalcového naftového […]

MAGIC TRAVEL, VisitMaldives.sk

Po svojej premiére v januári teraz oslavuje modernizovaná Trieda V začiatok výroby. Prvé vyrobené faceliftované vozidlo schádza z výrobného pásu v továrni v španielskej Vitorii, globálnom kompetenčnom centre Mercedes-Benz Vans pre stredne veľké vozidlá.

 

Kľúčové fakty o novej triede V

Najdôležitejšími piliermi faceliftu sú prepracovaný a výrazný dizajn prednej časti a zavedenie štvorvalcového naftového motora OM 654. V 300 d je top modelom v ponuke disponujúcim výkonom 176 kW (239 k) so spotrebou 7,8 – 7,0 l/100 km

Nová generácia motorov je ešte efektívnejšia a čistejšia a vyznačuje sa zníženým produkovaním hluku a vibrácií. Okrem toho nová Trieda V prichádza po prvýkrát s automatickou prevodovkou 9G-TRONIC, bezpečnostnými a asistenčnými systémami na najnovšej technologickej úrovni, medzi nimi aj systémom Active Brake Assist.

Novú Triedu V je už možné objednať už teraz. Cena základného modelu V 220 d začína 42 807,20 eur s DPH.

Verzia V 250 d s výkonom 140 kW (190 k) je v ponuke od 47 589,60 eur s DPH a variant s najsilnejšou motorizáciou V 300 d je možné objednať od 50 764,80 eur s DPH.

Zákazníkom na Slovensku budú ich nové vozidlá odovzdané v priebehu júna.

Od uvedenia predchádzajúcej generácie na trh v roku 2014 sa ich predalo okolo 209 000 kusov.

Volkswagen ARTEON

Čítajte aj ďalšie podobné články:

FORMULA NA SLOVAKIA RINGU

Hluk motorov atakoval prah bolesti

19. júla 2019

VIDEO

P. Dzurovčinová a V. Orth o efektívnej doprave vďaka inováciám

12. júla 2019

Horúca novinka!

FIAT odvolal svoj záujem spojiť sa Renaultom

6. júna 2019